1 N Braddock Street Winchester, VA 22601
Active (676 Days)
MLS #:
VAWI2005956
Taxes
$1,061(2022)
Lot Size
3,703 SQFT
Type
Land
School District
Winchester City Public Schools
Listed By
Gillian Greenfield, Coldwell Banker Premier
Source
BRIGHT IDX
Last checked May 15 2026 at 5:48 AM GMT+0000
Listing Price History
Mar 23, 2026
Price Changed
$449,000
-10%
-$50,000
Jan 13, 2026
Price Changed
$499,000
-9%
-$50,900
Nov 03, 2025
Price Changed
$549,900
-8%
-$49,100
May 15, 2025
Price Changed
$599,000
-25%
-$196,000
Aug 22, 2024
Price Changed
$795,000
-36%
-$454,000
Description